Dlaczego warto?

 • Sprawdzona technologia

  Możemy się pochwalić ponad 50 realizacjami w Polsce jaki i za granicą. Nasz system został dokładnie przebadany pod kątem szczelności budynku jak i eliminacji mostków termicznych.

 • Wysoko wykwkalifikowana kadra inżynierska

  Posiadamy do dyspozycji wysoko wykwalifikowanych inżynierów wyspecjalizowanych w budownictwie szkieletowym w dziedzinach konstrukcji, architektury, fizyki budowli i zarządzania budową.

 • Partnerzy systemu

  Nasz kompletny system zabudowy stworzyliśmy wspólnie z renomowanymi markami budowlanymi, mającymi ogromne doświadczenie w realizacji tego typu obiektów w Polsce jak i na świecie. Należą do nich: Fermacell, Tyvek Dupont, Climowool, Rehau, STO Ispo, Buderus, Lindab, Knauf, Pfleiderer.

 • Profesjonalne projekty architektoniczno-wykonawcze

  Dzięki Naszemu doświadczeniu i wiedzy naszych projektantów, jesteśmy w stanie przygotować każdemu inwestorowi indywidualny projekt, spełniający wszystkie jego potrzeby oraz wymagania techniczne. Profesjonalne projekty instalacji zmniejszają koszty realizacji i gwarantują poprawne i funkcjonalne działanie.

 • Możliwość dowolnej konfiguracji materiałów i systemów

  Pomijając dwa podstawowe standardy zabudowy: ekonomiczny i premium, pozwalające nam na bardzo szybką kalkulację kosztową poszczególnych projektów, chętnie dostosujemy się do wymagań klienta i zaprojektujemy indywidualne rozwiązania, uwzględniające jego potrzeby. Dzięki dużej liczbie partnerów oraz firm wspierających jesteśmy wstanie zrealizować nawet najbardziej wyszukane oczekiwania naszych inwestorów w zakresie materiałów elewacyjnych, wykończeniowych oraz systemów grzewczych.

 • Jakość wykonania

  Dopracowany system zabudowy, profesjonalne projekty wykonawcze oraz wysokiej klasy wykonawcy są gwarancją jakości wykonania całego budynku. Dodatkowo w celu jej potwierdzenia na żądanie klienta (opcja dodatkowo płatna) wykonujemy przez niezależne firmy badania szczelności budynku oraz skany termowizyjne wszystkich przegród i instalacji.

 • Certyfikat energooszczędności

  Po zakończeniu budowy każdy klient otrzymuje od Nas certyfikat wystawiony przez Centrum Poszanowania Energii, potwierdzający wszystkie parametry termiczne budynku oraz poziom zapotrzebowania na energię. W precyzyjny sposób wskazuje on jaką ilość energii elektrycznej zużywa dana nieruchomość podczas standardowej eksploatacji oraz pozwala określić koszty utrzymania budynku.