Gwarancja

Traktując budowę domu jako inwestycję swojego życia zabezpiecz się. Zdecyduj się na budowę domu z doświadczoną firmą budowlaną, która umową gwarantuje Ci dom w określonej cenie, czasie i jakości.

  • Gwarantujemy niezmienność ceny
  • Dotrzymujemy terminu realizacji
  • Zapewniamy perfekcję wykonania

Podpisując umowę na budowę domu w systemie PrefDOM masz pewność, że koszt realizacji projektu nie wzrośnie niezależnie od okoliczności. Wszelkie nieprzewidziane koszty, które wynikną w trakcie budowy pokrywa firma budująca.

Umowa gwarantuje Ci również termin realizacji. Otrzymujesz jasno określony termin rozpoczęcia i zakończenia budowy, dzięki czemu masz pewność, że budowa nie będzie ciągnęła się latami.

Ponadto otrzymujesz gwarancję jakości wykonania, dzięki możliwości wykonania badania kamerą termowizyjną. Próba szczelności paroizolacji potwierdza jakość wykonania robót. Po zakończeniu budowy każdy klient otrzymuje od Nas również certyfikat wystawiony przez Agencję Poszanowania Energii, potwierdzający wszystkie parametry termiczne budynku oraz poziom zapotrzebowania na energię.

Nasz profesjonalizm potwierdza współpraca z renomowanymi markami budowlanymi, mającymi ogromne doświadczenie w realizacji obiektów energooszczędnych w Polsce i na świecie. Należą do nich m.in. Fermacell, Tyvek Dupont, Climowool, Rehau, STO Ispo, Buderus, Lindab, Knauf, Pfleiderer.